Ünlü Analist “Ralli Bekliyorum” Dediği Altcoinleri Açıkladı

Bitcoin ve altcoin analistlerinden Michaël van de Poppe bugün ralli beklediği kripto para birimleriyle alakalı bilgiler verdi. Analist dört kripto para biriminin önemli seviyelerini açıklıyor. Detaylara bakalım.

Altcoin Solana’nın önemli seviyeleri

Analiste göre 36-39 dolar hedef fiyat aralığı altcoin Solana’nın mevcut gücüne işaret ediyor. Ayrıca analist düşmesi durumunda SOL’u 26-28 dolar gibi daha düşük bir fiyattan satın almaya istekli olduğunu belirtiyor. Kripto para piyasalarının oldukça değişken olduğu bir noktada analistin bu yorumu gerçekten dikkat çekiyor.  

Altcoin ARB için önemli beklenti

Michaël van de Poppe Altcoin ARB için de önemli bir değerlendirme yapıyor. Analistin bu altcoin için beklentileri mevcut. Yükseliş trendinin özellikle devam etmesini bekliyor. Diğer taraftan fiyatın 1,11 dolar seviyesine gelmeden önce 0,85 dolar ile 0,88 dolar aralığına gelmesini bekliyor. Bu durum aynı zamanda kripto para birimine bir giriş noktası için dikkat çekiyor. Analiste göre 0,98 dolar seviyesi oldukça önemli. Bu seviyenin gelmesi durumunda ARB için dikkat çeken bir durum gerçekleşecek. Buna göre bu durum yukarı yönlü bir kırılma anlamına gelecek. Böylece ARB fiyatı daha da yükselecek.

Link için bu seviyeden alım yapılabilir

Analist Michaël van de Poppe altcoin LINK için oldukça olumlu bir trend gözlemliyor. Fiyatın birkaç aylık bir aralıktan çıktığını vurguluyor. Ayrıca LINK’in güç gösterdiğini belirtiyor. Analistin bu noktada bir fiyat beklentisi var. O da 12,50-13,00 dolara aralığına doğru potansiyel bir ralli. Ayrıca, daha önemli bir düzeltme olması durumunda, devamını beklemeden önce 9,60-10,00 dolar fiyat seviyesinden alım yapmayı düşüneceğini belirtiyor.

Son kripto para birimi VRA

Analist Michaël van de Poppe’nin bir ralli beklediği son altcoin VRA. Analist bu kripto para biriminin fiyatını özellikle takip ediyor. Diğer taraftan daha önce 0,004 dolar seviyesinin önemli bir giriş noktası olduğuna dikkat çektiğini belirtiyor. Analist o zamandan bu yana altcoin fiyatında önemli bir rallinin gerçekleştiğini ifade ediyor. Analistin bu noktada bir beklentisi var. Kriptokoin.com olarak baktığımızda varlığın 0,0048 dolarlık önemli bir destek seviyesiyle pozitif eğilimini sürdürmesini bekliyor. Diğer taraftan 0,006 dolarlık bir atılımın 0,01 dolara doğru fiyatı taşıyacağına dikkat çekiyor. Analiste göre bu seviyeler önemli fiyat artışlarına yol açacak önemli bir kilometre taşı durumunda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir